ROZË

Tayna gati për projektin e radhes

Rep-artistja shqiptare, Tayna është duke punuar në projektin e ri muzikor të cilat po gjen kohë të shijoj bukuritë e bregdetit shqiptar.

Sipas disa postimeve të fundit të vet këngëtares në rrjetin social Instagram, bukuroshja shfaq linjat e saja trupore para 886 mijë ndjekësave të saj, shkruan Kosova.info.

Së shpejti, Doruntina do vie me projekt të ri, por cili do jetë ai i ngelet kohes për të treguar se cili është ai.

View this post on Instagram

Taking some days off…finally?

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Më në fund disa ditë pushim” shkruan Tayna në postimet e fundit, gjë që na ka bërë të dijmë se ajo edhe punon edhe shijon pushim.

View this post on Instagram

A smiling face, a smiling heart

A post shared by Tayna (@tayna) on

Përndryshe, kënga e publikuar së fundi nga Doruntina Shala është hiti “Kce” dhe po shijon suksesin me salla të mbushura në koncerte.

Shala ka hapur sezonen e verës me koncerte eksluzive.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.