Kosova

Takohen Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti pas takimit me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti ka filluar një takim tjetër.

Kësaj radhe Kurti është duke zhvilluar takim me kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani.

Nuk dihet se cila është arsyeja e këtij takimi, ndonëse i njëjti nuk ishte i paralajmëruar.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//usounoul.com/4/3473483