Kosova

Takimi në Shtëpinë e Bardhë ende në agjendë

Pos takimit të 7 shtatorit në Bruksel, kryeministri Hoti dhe presidenti serb Vuçiq mund të takohen edhe në Washington.

Kjo pasi amerikanët po tregohen këmbëngulës që takimi që dështoi në fund të qershorit të jetësohet në një të ardhme të afërt, njofton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.