Kosova

Tahiri: Do të punoj për jetësimin e vizionit 100% shtet

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Besnik Tahiri, përmes një video postimi në Facebook, ka treguar qëllimin e tij në garën për deputet në legjislaturën e re të Kosovës.

“Në këtë garë jam për të ndërtuar një standard të ri politik, duke dëshmuar dhe punuar për jetësimin e vizionit 100% shtet.
Na prift e mbara, urime fitorja ?”, ka shkruar Tahiri.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.