Show Biz

Sylvester Stallone akuzohet për dhunim!

Një nga aktorët e njohur Sylvester Stallone është akuzuar për dhunim.

Zyra e avokaturës së Qarkut të Los Angelos po shqyrton rastin dhe lëndën kundër Stalones,tha zëdhëndësi grek Rizling ,pasi policia e Santa Moncia e ka dorëzuar rastin.

“Klienti im ka hedhur poshtë të gjitha akuzat tha Martin Singer avokat i Stalones.”Është e pabesushme që policia ka pubilkuar këtë informat duke nxitur opinionin kinse ka diqka në këtë” tha Singer.

Ai në vijim tha se “Gruaja e cila e ka akuzuar Stalonen ka pasur lidhje me marrveshje me aktorin në vitet e 80.

“Nuk është mirë përpjekja të shkarrohet dikush duke e bërë këtë ” tha avokati./Kosova.info./ 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483