Sveçla, Rizvanolli e Krasniqi pastrojnë bregun e Liqenit të Ujmanit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla bashkë më ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, ministrin e Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi me deputetët Fitore Pacolli, Armend Muja dhe Arjeta Fejza si dhe aktivistët nga qendra e Mitrovicës dhe Vushtrrisë, pastruan bregun e Liqenit të Ujmanit.

Kështu bëri të Krasniqi përmes një postimi në Facebook.

Tutje, ministri thotë se bukuritë e vendit tonë janë një trashëgimi dhe thesar që duhet ruajtur.

Go to TOP