Show Biz

Stresi dhe Finem me “Gazi n’fund”

Dy rep-artistët më të dashur të estradës shqiptare, Stresi dhe Finem kanë vendosur të bashkohen për një projekt.

Ditë më parë ata veçse kishin paralajmëruar lansimin, por gjatë ditës së sotme (e martë) ata kanë surprizuar fansat me plasimin e këngës.

“Gazi nfund” titullohet projekti muzikor, për instrumentalin, miksimin dhe masterizimin e së cilit është përkujdesur producenti Arlenn.

Sikurse edhe në shumicën e prodhimtarive muzikore, edhe kësaj radhe dyshja kanë shkruar tekstin për repturat e tyre. Të rrethuar me shoqëri dhe makina të shtrenjta, reperët kanë shfaqur ‘jetën e rrugës’, të mundësuar kështu nga Keid Balla.

https://www.instagram.com/stresi/?utm_source=ig_embed
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483