Show Biz

Stresi: Asgjë nuk e kam, jam i martuar, pasi u kap mat me një bjonde

Pas fotove duke u përqafuar me një modele në ditëlindjen e tij ka reaguar Stresi duke hedhur poshtë çdo zë të mundshëm për një lidhje të re dashurie.

 Bëhet fjalë për modelen Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss World”.

Mirëpo, asgjë nuk është e vërtetë dhe lajmin e ka përgënjeshtruar vetë Stresi për “Iconstyle.al”, i cili tha se vajzën në fjalë është hera e parë që e ka takuar në ditëlindje dhe s’ka asgjë mes tyre.

Ajo kishte shkuar në ditëlindje me disa miq të përbashkët ku thjesht ka bërë foto me Stresin.

“Unë jam i martuar“- ka thënë reperi. Kështu, ai ka nënkuptuar se lidhja me Kejsin s’ka marrë fund.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.