Show Biz

Stormy Daniels ulëret: “Më mirë i vë zjarrin vetes se të hyj në Big Brother VIP”

Stormy Daniels thoshte me ulërima se ajo do të preferonte “t’i vinte zjarrin vetes” sesa të hyjë në Shtëpinë e famshme të  Big Brother gjatë një sherri verbal të furishëm me producentët.

Ish ylli pornografik, 39-vjeçar, e cila u tërhoq nga shfaqja në minutën e fundit, pavarësisht pranimit të një tarife të raportuar prej  500 mijë paund, pati një shkëmbim fjalësh zemërimi me drejtuesit vetëm disa orë përpara se shfaqja reality të niste të enjten në mbrëmje.

Sipas ‘Sunday Mail’, ajo bërtiti: “Unë do të vendos veten në zjarr më mirë sesa të bëj shfaqjen tënde” (E gjitha kjo e shoqëruar me fjalor ‘të pisët’).

Bjondja e cila pretendon se ka pasur marrëdhënie seksuale të pambrojtur me Donald Trump, u tha se është e pakënaqur që prodhuesit kishin përgatitur një  ‘Shtëpinë të Bardhë’ të veçantë, në të cilën ajo do të ishte ‘Presidenti’.

Stormy humbi gjithashtu kontrollin pasi stafi i produksionit u kthye për të siguruar që ajo nuk po merrte ndonjë send të ndaluar në valixhe nga shtëpia.

Dhe gjërat u bënë edhe më të nxehta, thonë burimet, kur patatet e skuqura që Stormy kishte urdhëruar në dhomën e saj të hotelit nuk erdhën.

Një kamariere që punon në hotelin ku ndodheshin garuesit e BB, e përshkruan skenën tronditëse.

Ajo tha: “Kam dëgjuar se Stormy u zemërua shumë, sepse patatet e skuqura nuk ishin dorëzuar.

“Dikush duhet të ketë harruar të vendosë rendin.

“Gjëja tjetër që ne e dinim ishte se ajo kishte ikur dhe nuk hyri në shtëpinë e famshëm të Big Brother.”

Një burim i CBB shtoi: “Ne kemi parë disa raste më parë, por asnjëherë asgjë në këtë shkallë.

“Ajo ishte ‘gjetja’ e serisë dhe si e tillë, skenat janë ndërtuar me shpenzime të mëdha, por ajo nuk e pëlqeu këtë gjë.

“Fakti është se ajo ka negociuar për këtë shfaqje për muaj me radhë dhe tani gjithçka duhet të rishkruhet.

“Kjo ka shkaktuar asgjë më pak se një makth dhe i ka kushtuar ‘Channel 5’ një pasuri.”

Stormy kishte pohuar më parë se bosët e shfaqjes ishin “duke u përpjekur për të kontrolluar” atë në një deklaratë të lëshuar nëpërmjet avokatit të saj.

Megjithatë, shfaqja reality ka mohuar akuzat.

Stormy gjithashtu u tërhoq nga shfaqja e saj e planifikuar në ‘Gra të Humbura’ të ITV-së të premten, edhe pse ajo u kthye në studio.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483