Show Biz

Sponca feat.Taste2 sjellin projektin e tyre “Sa vija”

Sponca me projektë të ri kësaj radhe ai vjen me këngën “Sa vija”

Para disa ditësh Taste2 solli projektin e tij të fundit “Prirje për dhirje” e cila u mirëpritë mjaftë mirë nga fansat dhe adhuresit e tij.

Labinot Sponca kësaj radhe vendosi që bashkëpunimin e tij të sjellë me rep artistin Taste2.

Për dyshën nuk është hera e parë që sjellin këngë së bashku , ata realizuan dhe dy këngën të tjera si “BadihavG”,”Ka edhe ma..

Kënga “Sa Vija ” është realizuar nga Sponca në bashkëpunim me Djemt e Abdullahut ndërsa videoklipi është gjiruar në disa lagje të qytetit të Prishtinës.Si gjithnjë dyshja njihet për tekstet e tyre rreth jetës sonë urbano-sociale./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.