Rajoni

Sot, moti në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë dhe me reshje të shiut dhe borës në disa vende.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 3 gradë celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -2 deri 6 gradë celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil por me temperatura nën zero në pjesën më të madhe të vendit.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.