Show Biz

Sot e nesër Noizy lanson nga një këngë, të dyja bashkëpunime

Dy këngëtarët shqiptarë, Noizy dhe Alban Skenderaj, nesër do të sjellin këngën e tyre të re.

Përmes rrjeteve sociale ata e kanë paralajmëruar se nesër do të sjellin me videoklip këngën “Drejt Suksesit”.

Noizy dje lansoi “Luj edhe Pak”, kurse ka paralajmëruar sot këngën “La Familia” me reperin tetovar, S4MM.