Show Biz

Soni Malaj sot ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, sot feston ditëlindjen, shkruan Kosova.info.

Soni sot mbush 38 vjeç ku me ç’rast mori shumë urime nga shokë, miq e familjarë.

Ajo për shumë vite është pjesë e skenës shqiptare që i ka sjellë publikut projekte të shumta me të cilat edhe ka fituar zemrat e mijëra fansave.

Ajo ka një karrierë të rëndësishme dhe shume të begatë.

E po asaj i urojmë edhe shumë të tjera.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//ashoupsu.com/4/3473483