Kosova

Skender Thaçi reagon ashpër ndaj KEDS-it: Turp për shtetin tonë

Skender Thaçi, nënkryetar i Odës së Hotelerisë dhe Turizmit të Kosovës ka reaguar ashpër ndaj KEDS-it, shkruan Kosova.info.

Ai shprehi pakënaqësitë e tij ndaj mungesës së rrymës, dhe se e njëjta gjë po ndodhë çdo vjet dhe nuk ka kurrë përmirësime, u shpreh ai në një postim të tije në rrjetin social Facebook.

Boga dhe Rugova në terrë turp për shtetin tonë ! E thatë, e dogjët, e ngritë, e varrosët të gjallë Bogen ju KEDS…

Posted by Skender Thaci on Tuesday, January 12, 2021