SPORT

Skedina e parë për Kupën e Botës, ja parashikimi surprizë

Pritjes i ka ardhur fundi pasi sot në orën 17:00 luhet ndeshja hapëse e Kampionatit Botëror ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Bazuar në statistikat e dy përballjeve ju japim një parashikim surprizë pasi Arabia Saudite sot mund të bëjë surprizën.

Russia vs Saudi Arabia

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.