Kosova

Skandaloze: Haki Abazi dhe Molliqaj janë konfrontuar fizikisht pas emisionit

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në përleshje fizike.

Autori I emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit. /Gazeta Express

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.