SPORT

Skandali i madh, prostitutat zbulojnë se si sillen futbollistët e Premierligës me ta: Njëri donte të na përdorte si ‘tas tualeti’

‘Hirushja’ është një agjenci e cila organizon ahengje për futbollistët e martuar të Premierligës angleze, ku sipas “Daily Star”, ata shoqërohen me prostitutat më të njohura.

Konkretisht, kjo agjenci po punon me futbollistë të cilët kanë një vlerë të paktën 10 milionë funte, derisa ata do të duhet të paguajnë 30 mijë funte në vit për shërbimet.

Vetëm pasi të përmbushen këto kushte, ata do të munden të marrin pjesë në ahengjet e organizuara në mbarë globin.

Image

Prostitutat e ftuara në këto ahengje të cilat janë kryesisht nga Lituania kanë zbuluar se si funksionojnë këto gjëra.

“Një futbollist më ftoi mua dhe dy vajza tjera për shtatë ditë në një jaht në Miami. Ai donte të na përdorte si ‘tas tualeti’, dhe jo çdo vajzë pajtohet me kushte të tilla, por financiarisht jemi paguar mirë. Por, interesante është se nuk kemi kryer mardhënie seksuale me të”, tha Ana, duke shtuar:

“Agjencia ka organizuar një takim së bashku me dy futbollistë që do të më japin 20 mijë funte në muaj, dhe kjo është perfekte për jetën time”.

Një tjetër vajzë, e quajtur Xenia, thotë se ajo fiton dy mijë funte në orë, si dhe 30 mijë funte në muaj nga klientët.

Image

“Kisha një klient dhe doja ta shfrytëzoja financiarisht. Ai më lejoi të zgjodhem në aeroplanin e tij, ai madje më masazhonte këmbët”, tha ajo, duke shtuar:

“Femrat e adhurojnë këtë. Nuk më vjen keq aspak për ta”, përfundoi Xenia./zeri