Kombëtare

Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it

Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it

Në orët e vona të mbrëmjes së sotme një tjetër vatër zjarri është regjistruar pranë ByPass-it të Vlorës.

Siç mund të shihet edhe nga pamjet e ardhura në redaksinë e Top Channel është një vatër zjarri e përmasave të mëdha!

Gjatë ditës në vetëm pak orë u vunë nën kontroll vatrat më të mëdha të zjarreve, por mbeten aktive edhe pesë të tjera, ku më kritiket janë ato në Karaburun dhe në Kurbin.