SPORT

Sinjali nga Barcelona yllin meksikan, Hirving Lozano.

Barcelona është duke e vëzhguar nga afër yllin meksikan, Hirving Lozano.

Ylli i PSV-së shënoi golin vendimtar në fitoren tronditëse të Meksikës kundër Gjermanisë të dielën dhe tani me gjasa do të largohet nga Eredivisie gjatë kësaj vere, me skuadrat europiane të interesuara për të.

nacioni më i mundshëm i tij.

Megjithatë klubi katalanas mund të ketë probleme për ta transferuar Lozanon, me Philippe Coutinhon, Paulinho dhe Yerry Mina që momentalisht mbajnë vendet e ekstrakomunitarëve në klub dhe me Arthur Melon që vjen në dimër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.