SPORT

Simeone lavdëron Ronaldon

Atletico Madridi dhe Juventusi do të përballen sonte në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve.

“Los Colqueneros” do të kërkojë hakmarrjen për eliminimin që ia shkaktoi Juventusi sezonin e kaluar në këtë kompeticion.

Para ndeshjes trajneri i Atletico MadriditDiego Simeone, pati fjalë të mëdha për yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldon.

“Është e vështirë të përgatitesh për t’u përballur me Cristiano Ronaldon. Ai është “kafshë” për gola.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.