Show Biz

Si u grabit këngëtarja kosovare nga persona të armatosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Prishtinë, ku një banesë është grabitur nga një person i armatosur.

Në këtë banesë, ka jetuar një nga femrat më të njohura të showbizit, Arta Elezaj.

Rreth orës 23:45, banesa është sulmuar nga një person i paidentifikuar, i cili ka qënë i armatosur dhe ka patur si qëllim të grabisë.

Nga raportimi, thuhet janë marrë disa stoli ari dhe dy ora dhe gjithashtu, i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Deri më tani, Arta nuk ka dhënë asnjë prononcim për mediat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.