Life Style

Si t’i mbaj flokët në plazh? Ky është modeli i preferuar i të famshmeve shqiptare

Si t’i mbaj flokët në plazh? Kjo është dilema më e madhe që mund të na shoqërojë gjatë pushimeve.

Flokët e gjatë janë sigurisht më vështirë për t’u menaxhuar ndërkohë që temperaturat e larta dhe uji i kripur i detit bëjnë punën e tyre për t’i ngatërruar edhe më shumë.

Por për të qenë rehat nga kjo pjesë, disa prej të famshmeve shqiptare e kanë gjetur zgjidhjen dhe duket sikur e kanë pranuar një zëri se modeli më “in” i flokëve kur je në plazh, është ai i gërshetave.

Një numër i madh vajzash të ekranit shqiptar kanë preferuar t’i mbajnë flokët gërshet në plazh dhe ne po ju sjellim fotot për t’i parë sesi duken!

Gërshetat jo vetëm që janë praktike, por edhe në modë, kështu që hidhuni një sy fotove më poshtë:

Adelina Tahiri

Kida

Kejvina Kthella

Oriola MarashiVideo Player00:0000:03

Roza Lati