Show Biz

Si po duket Jennifer Lopez me rroba banjo

Disa javë më parë Jennifer Lopez ka postuar një foto me rroba banje të bardha në “Instagram”, ku ka mahnitur të gjithë me trupin e saj të tonifikuar.

Ajo nuk ndalet! Së fundmi ka postuar edhe një video tjetër me rroba banje në plazh ku tregon linjat e saj perfekte. Edhe pse në moshën 50-vjeçare Jlo lë pa frymë të madh e të vogël me fizikun e saj.

https://www.instagram.com/p/B9VRdlwpAka/?utm_source=ig_web_copy_link

Këngëtarja seksi nuk humbet asnjëherë mundësinë t’i vërtetojë fansave se edhe pse në 50-tat ajo duket si një vajzë 20-vjeçare. E kjo falë stilit të jetesës mjaft të shëndetshme dhe shumë stërvitje.

Kujtojmë se ajo është një këngëtare, balerinë, aktore, biznesmene dhe një nënë shumë e suksesshme dhe e bukur.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort