Show Biz

Si e njohu të dashurën Ledri

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm. Çdo këngë e tij kthehet në hit. Bashkëpunimet që bën me artistë të shumë, korrin një sukses të madh, duke e shndërruar reperin shumë të pëlqyer nga të rinjtë.

Së fundmi ai ka folur rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Për Klan Kosovën ai ka treguar se si e njohur të dashurën e tij, Sara Hoxha.

Ai është shprehur se gjatë një koncerti, shoqet e Sarës të cilat e pëlqenin Ledrin kishin shkuar në prapaskenë për ta takuar.

Por Ledri kur pa Sarën, filloi ta pëlqente shumë dhe kështu nisi njohja e tyre.

 “Shoqeve të veta u kam pëlqy dhe kjo ka ardh në backstage me to dhe mu m’ka pëlqy kjo”, shprehet Ledri.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.