Show Biz

Si duket Engji pa grim

Jemi mësuar që ta shohim thuajse çdoherë me grim dhe e kuruar deri në detaje.

Por, një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, Engjellusha Salihu ka habitur me pamjen e saj.

Image

Në këtë postim Engji shihet pa grim dhe me flokë të çrregullta, ndërsa krah saj është këngëtarja Shyhrete Behluli, nëna e saj.

Kujtojmë se si Shyhretes ashtu edhe Engjit i janë anuluar mbrëmjet muzikore shkak i pandemisë.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort