Love & Sex

Si do të jetë jeta pas karantinimit? Morena Taraku e tregon me një video të vetme

Ditët e karantinimit i kanë bërë të gjithë personazhet e njohur t’i kthehen albumeve të vjetra të tyre, duke ndarë me fansat kujtime të ndryshme teksa kanë pasur mundësinë të levizin dhe të udhëtojnë.

Morena Taraku ka publikuar së fundmi një video të sajën, ku shfaqet me bikini duke shijuar rrezet e diellit dhe natyrën e qetë.

“Jeta pas karantinës”, ka shkruar këngëtarja duke lënë të kuptohet se dhe natyra do të ketë benefittet e saj.

Vëmendjen si çdo herë tjetër e ka marrë dhe trupi i Morenës, e cila duket mjaft tërheqëse.

Momentalisht Taraku ndodhet në Turqi aty ku jeton dhe është vetizoluar prej disa kohësh me babain e saj.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.