Show Biz

Si do dukeshin këta 13 këngëtarë nëse do ishin gjallë sot?

Në shumë raste, koha mbaron vetëm në dritën e syrit. Ndërsa thënia e vjetër shkon: “Koha nuk pret asnjë njeri”.

Dhe kjo është ajo që ndodhi me disa nga këngëtarët më me ndikim të kohës së tyre. Ata u larguan nga kjo botë shumë befas, duke lënë mijëra fansa të pyesin se si do të dukeshin disa nga yjet e tyre të preferuar nëse do të ishin akoma gjallë sot.

Në shumë raste, koha mbaron vetëm në dritën e syrit. Ndërsa thënia e vjetër shkon: “Koha nuk pret asnjë njeri”.

Dhe kjo është ajo që ndodhi me disa nga këngëtarët më me ndikim të kohës së tyre. Ata u larguan nga kjo botë shumë befas, duke lënë mijëra fansa të pyesin se si do të dukeshin disa nga yjet e tyre të preferuar nëse do të ishin akoma gjallë sot.

Bright Side vendosi të krijojë disa portrete për t’ju treguar se si do të dukeshin 13 këngëtarët, të cilët na lanë vite më parë, sikur të kishin arritur pleqërinë.

1. Selena Quintanilla (1971 — 1995)

2. Bob Marley (1945 — 1981)

3. Karen Carpenter (1950 — 1983)

4. Elvis Presley (1935 — 1977)

5. Dennis Wilson (1944 — 1983)

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.