Show Biz

Shyrete Behluli takohet me aktoren turke

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyrete Behluli ka ndarë një gëzim me fansat e saj shkruan Kosova.info.

Ajo përmes një fotografie ka treguar se është takuar me aktoren e njohur turke, Semra Dinçer.

Semra njihet për rolin e saj që luajti në serialin “Kuray Gyze”.

Së fundmi aktorja është duke qëndruar në Kosovë për vizitë.

Kjo fotografi nga Shyretja mori shumë pëlqime dhe komente nga fansat, ku ajo në mbishkrimin e fotos pati:

“Me aktoren shume te njohur turke @semradincer.official