Show Biz

Shtëpia e Rock e mbushur me femra

HOLLYWOOD, CA – DECEMBER 13: Actor Dwayne Johnson and daughter Jasmine Johnson attend the ceremony honoring Dwayne Johnson with star on the Hollywood Walk of Fame on December 13, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Ylli i Hollywood dhe e dashura e tij Lauren Hashian mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të dytë.

Hashian solli në jetë një vajzë të pagëzuar me emrin Tiana Gia Johnson.

Aktori bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram, shoqëruar me një foto të tij duke përqafuar anëtaren më të re të familjes së tij.

“I bekuar dhe krenar që kam sjellë një tjetër vajzë të fortë në këtë botë,”-shkruan ai. “Tiana Gia Johnson erdhi në këtë botë si një forcë e natyrës.”