Kosova

Shtatë persona lëndohen në një aksident në Podujevë

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Podujevë

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Më 27.10.2020 rreth ores 21:15 eshte raportuar nje aksident trafiku ndermjet 2 automjeteve, ne rr. ZAHIR PAJAZITI në Podujevë. 7 persona kanë kërkuar ndihmë mjeksore, përderisa njësitet kompetente policore i jane pergjigjur rastit dhe po kryejnë hetime lidhur me shkaqet e aksidentit”, ka thënë Hoxha.