Show Biz

Shpat Kasapi sjell ribërjen e këngës “S’e pranon”

Shpat Kasapi ka sjellë ribërjen e një prej hiteve të tij mëdha ndër vite, “S’e pranon”.

Autor i shumë këngëve të pëlqyera për shumë vite, këngëtari ka vendosur të lansojë në versione të reja disa prej tyre.

“S’e pranon” është një këngë e realizuar në vitin 2007, asokohe me muzikë të Shpatit, tekst të Arsim Bunjaku dhe orkestrim të Artan Kastrati.

Një baladë që edhe kësaj radhe vjen me një interpretim të mrekullueshëm nga këngëtari.

Projekti është realizuar në bashkëpunim me Eurolindi, ndërsa videon muzikor e ka xhiruar Maximus.