Love & Sex

Shokon burri: Bëra dashuri me të dashurën e vëllait, pasi e zura të zhveshur duke…

Një 22-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” se si ka bërë seks sekret me të dashurën e vëllait të tij. Ai ka thënë se e don shumë të dashurën e vëllait, por seksi me të do ta shkatërronte vëllain e tij.

Më poshtë mund ta lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Kam bërë seks sekret me të dashurën e vëllait tim.

Unë e di se kjo do ta lëndojë shumë vëllain tim, por dua të bëj sërish seks me të dashurën e tij.

Unë jam 22-vjeçar, ndërsa vëllai im është 24. Ndajmë një banesë së bashku dhe e dashura e tij kalon shumë kohë këtu.

Një ditë unë erdha në shtëpi më herët nga puna dhe e gjeta të dashurën e tij gjysmë të zhveshur në divan duke përdorur një lodër seksuale. Unë u shokova.

Ajo ishte me të vërtetë e zënë ngushtë dhe shpejt u ngrit dhe filloi të vishte rrobat e saj përsëri, por unë eca dhe e ndalova.

E tërhoqa pranë vetes dhe ajo mu përgjigj menjëherë. Ne u puthëm dhe ajo ra përsëri në divan. Ne përfunduam duke bërë seks të çmendur.

Ajo është një vajzë shumë e bukur. Ajo është 23 vjeçare,  me flokë të gjata bjonde dhe me dredha.

Ne vendosëm që të harronim atë që ndodhi mes nesh. Ne të dy thamë se ishte seksi më i mirë që kishim bërë ndonjëherë, por ramë dakord se nuk mund të ndodhte kurrë më. Ajo u largua nga banesa mjaft e mërzitur.

Unë mendoj se ajo nuk mund të përballej dhe ta shikonte në fytyrë vëllain tim atë ditë. Ajo është në lidhje me të për më shumë se një vit dhe ata kanë një marrëdhënie të mirë.

Unë kam menduar gjithmonë se ajo ishte shumë seksi dhe dëshiroja që edhe unë të mund të gjeja një vajzë ashtu si ajo. Ajo është gjithçka që kam dashur ndonjëherë nga një e dashur.

Kuptova më vonë atë ditë se ajo që bëra ishte budallallëk, pasi rrezikova që ta bëja familjen time me turp.

Vëllai im nuk është vetëm vëllai im, por ai është shoku im më i mirë. Ne bëjmë shumë gjëra së bashku.

Por unë dua të bëj seks me të dashurën e tij përsëri dhe kjo po më copëton në dysh. Unë nuk jam krenar për veten time.

Unë dua të ndjek zemrën time, por e di që vëllai im do të shkatërrohet. Kjo vajzë është e dashura e parë e duhur që ka pasur.

Unë jam duke luftuar aq shumë me veten time. Çfarë duhet të bëj?

Përgjigjja e psikologes:

Nuk është e pazakontë që vëllezërit të tërhiqen nga të njëjtat gra, ose madje edhe nga e njëjta grua.

Po ashtu, e dashura e vëllait tënd mund të tërhiqet nga cilësitë që ju ndani me vëllain tuaj.

Por kjo nuk është mirë për një lidhje. Ju të dy e dini dëmin që do të shkaktonte nëse i lini gjërat të shkojnë më tej.

E dashura e vëllait tënd nuk është vajza e vetme në botë. Vëllai yt do të shkatërrohej po të kuptonte se ti ke pasur marrëdhënie seksuale me vajzën që do ai.

Është e vështirë, por e dashura e vëllait tënd nuk është e lirë të ketë një marrëdhënie me askënd tjetër, më së paku me ju.

Bindeni veten se nuk do të ndodhë përsëri ajo që ndodhi një herë. Definitivisht sigurohuni që ju të mos merreni sërish me këtë temë, kështu që asnjëri prej jush nuk është i prirur të bëjë të njëjtin gabim përsëri. Dëshira e seksit do të kalojë, veçanërisht nëse e mbani veten të zënë me një jetë shoqërore.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.