Show Biz

Shkëlqen Angela Martini e veshur me fustan të shkurtë

Angela Martini është njëra nga modelet që njihet për bukurinë dhe format fantastike trupore që ka, shkruan Kosova.info.

Ajo së fundmi ka ndarë me fansat një fotografi të sajën ku shfaqet mjaft atraktive.

E veshur me një fustan të shkurtë dhe e buzëqeshur në fytyrë ajo ju drejtohet fansave me fjalët “Përqafojeni dhimbjen dhe ju do të jeni të fituar”.

Ajo duket mjaft mirë.