Show Biz

Shikoni se çka bën Tolgahan para se të futet në xhirime, e tregon Alemda

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë në lidhje bashkëshortore qe disa vite dhe kanë edhe një djalë së bashku Efehanin.

Edhe pse me angazhime televizive çifti kalojnë kohë shumë së bashku, së fundmi aktorja shqiptare ka vizituar burrin para se të futet në xhirimet e serialit të ri.

Tolgahan shihet duke bërë ushtrime të krahut para xhirimeve që të duket në formë sa më të mirë pasi që luan rolin e boksierit dhe fiziku i mirë është i domosdoshëm.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.