Show Biz

Shikoni sa ngjajnë, gjendet sozia e Luana Vjollcës

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit e që shpesh tërheq vëmendjen. Kjo e ka bërë edhe një ndër personazhet e famshëm më të komentuar të showbizit.

Mirëpo nuk e dinit se Luana paska një sozi. Ajo quhet Hareza dhe është nga Suhareka e Kosovës.

Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji.

Foto e dërguar në inbox-in e xing.al

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.