SPORT

Shënoi dy gola, shpërblehet Bernard Berisha

Bernard Berisha është shpërblyer pasi shënoi dy gola për skuadrën e tij, Ahmat Grozny 

Berisha shënoi dy golat në këtë takim, fillimisht në minutën e 26 një gol të bukur me vole kundër Zenit St Petersburg. 

E pas kësaj, Berisha ka postuar disa fotografi dhe videot e golave derisa ai edhe e ka marrë shpërblimin si lojtar i ndeshjes se sotme. /GazetaExpress/