Tjera

Seti më i bukur fotografik, modelët të zhytur në ujë

Një fotograf që shkrep imazhe artistike nën ujë, ka realizuar një fotosesion interesant të grupi të zhytëseve në brigjet e Havait.

Mitchell Brown, 26-vjeç nga Ohio i SHBA-ve, ka fotografuar partneren Reika Kondo dhe miqtë esaj derisa ata ishin nën ujë – duke bërë që përveç tyre të fotografohen edhe speciet e tjera nënujore.

Ata fillimisht lundruan me anije deri në destinacion dhe më pas ia mësynë brigjet të Havait. Fotografitë e publikuara më poshtë i shkrepi me aparatin Sony A6300 dhe me një tjetër për raste emergjente Sony A7RI7.

Mitchell ka lënë SHBA-të në vitin 2017 për të vazhduar karrierën në Havai. Dikur ai kishte punuar për Genius dhe Apple.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort