Show Biz

Semiautomatik e Erno publikojnë “Andrra ner Pallma”

Dy këngëtarët e rinj të labelit “PINT”, Semiautomatik dhe Erno kanë publikuar projektin e ri.

“Andrra ner Pallma” titullohet kënga që bashkoi dyshen.

Të dy janë kujdesur për tekstin, ndërsa kënga është produkt i “PINT”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483