Kosova

Sejdiu: Me butësi e pjekuri bashkoi popullin dhe afroi miqtë tanë ndërkombëtar

Korab Sejdiu në 14 vjetorin e ndarjes nga jeta të Presidenti Ibrahim Rugova tha se, me butësi e pjekuri bashkoi popullin dhe afroi miqtë tanë ndërkombëtar.

Postimi në Facebook:

Stoik në rrugën e drejtësisë, e sakrifikues kur në pyetje ishte interesi kombëtar. Me butësi e pjekuri bashkoi popullin dhe afroi miqtë tanë ndërkombëtar. Për atë, individi kurrë nuk ishtë mbi kauzën! Sot, më shumë se kurrë, mund të mësojmë nga qasja dhe përkushtimi i tij.

Sot, e çdo ditë, e përkujtojmë me mallë Presidentin tonë!

#Presidenti #Rugova

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483