Show Biz

Sara Hoxha e dashura e Ledrit, shfaqet me plot stil

E dashura e Ledrit, Sara Hoxha është tejet e përfolur nga mediat rozë.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto të bukur, ku shfaqet tejet e bukur dhe plot stil.

Para një muaji rep-artisti Ledri Vula kishte pranuar zyrtarisht se është në lidhje me blogeren Sara Hoxha.

Që nga ajo kohë, çifti nuk kishin postuar më fotografi së bashku, deri para disa ditësh ku Ledri postoi një imazh duke u përqafuar me të.

Çifti thuhet se kanë qenë në lidhje për disa vite, por nuk janë prononcuar për ta pranuar në media sociale.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.