Show Biz

Sara e uron Ledrin dua …

Sara uron Ledrin: Dua të të mbaj gjithmonë në zemër

Ledri sot u bë 34 vjeçar.

E për këtë ditë me rëndësi për të, ai urim mori edhe nga e dashura e tij Sara, 

Sara ka zgjedhur një imazh ku dyshja shihen duke u puthur pranë perëndimit të diellit në det.

https://www.instagram.com/p/CCdbYpnHr4A/

“Kjo është një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe unë jam e lumtur që e shpërndajë me ty. Uroj shumë ditë si kjo. Urime ditëlindjen mashkulli të cilin dua ta mbaj gjithmonë në zemër” janë fjalët që ajo ia la shkrimit.

E Ledri ia ktheu në koment me shprehjen e tyre “Culi”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483