Show Biz

Sabri Fejzullahu dhe Blero sjellin bashkëpunimin “Syni syni”

Këngëtarët e mirënjohur të skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Blero Muharremi, kanë prezantuar para publikut projektin e ri muzikor.

“Syni Syni” mban titullin kënga e dyshes, ndërsa vjen e realizuar për xhirimet e festave të fundvitit.

Projekti tashmë është lansuar në platformën digjitale YouTube dhe besohet se do ketë suksesin e merituar nga publiku.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//chooxaur.com/4/3473483