Show Biz

Sabiani e qorton vajzën publikisht

Vajza e Sabianit, Keisi është bërë tashmë po aq e njohur sa i ati. Bukuroshja bjonde e nisi karrierën me modeling ndërsa tani i është futur edhe muzikës dhe i ka mahnitur të gjithë me zërin e ëmbël.

Keisi tërheq shpesh vëmendjen edhe me fotot që publikon në Instagram e së fundmi është shfaqur shumë seksi duke pozuar me fustan të shkurtër.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.