Show Biz

Sa vjeçar po bëhet sot Ledri Vula ?

Ledri Vula sot ka një ditë të veçantë.

Ai feston ditëlindjen dhe u bë 34 vjeç.

Ledri ka pranuar urime nga njerëzit që e duan atë personalisht dhe muzikën e tij.

Për reperin urojmë edhe shumë vite tjera.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483