Show Biz

Sa vjeç mbush sot Samanta Karavella

Në një mbrëmje të veçantë dje, e rrethuar nga miq dhe kolegë, këngëtarja Samanta Karavella ka festuar ditën e lindjes.

E ftuar ka qenë edhe Enca, e cila ka ndarë momentet e festës gjigande në një vilë me pishinë

Pas darkës, Samanta ka kënduar dhe më pas kanë nxituar ta kalojnë mbrëmjen në pishinë, duke pirë.

Pjesë e festës kanë qenë edhe personazhe të tjerë të njohur si Olti Curri, Ardit Çuni, Joni Peçi etj.

Për të gjithë kuriozët Samanta ditën e sotme feston 30 vjetorin e saj.

Gjithashtu  kujtojmë se dy ditë më parë, Samanta ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Skerdin, të titulluar “N.K.N”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483