Show Biz

Sa e mahnitshme dhe seksi është motra e Afërdita Dreshajt

Ajo nuk është shumë e njohur për publikun por është përfolur shpesh nëpër media .

Bëhet fjalë për motrën e këngëtares dhe modelës, Afërdita Dreshaj – Jehona Dreshaj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale ku duket tepër seksi.

Në këtë foto ajo ka të veshur një fustan të shkurtër e ku thekson këmbët e saja.

Jehona po këmbëve është lavdëruar edhe për format e saj natyrale, sidomos për përmasat e mëdha të gjoksit të saj.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.