SPORT

Rrihet keq futbollisti shqiptar

Futbollisti i ekipit kroat NK Slaven Belupo, Muzafer Ejupi, është sulmuar fizikisht dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi kroat me një postim në rrjetin social Facebook.

Ejupi është duke u rehabilituar në shtëpinë e tij pas lëndimeve të marra dhe pritet që së shpejti t’u kthehet fushave të blerta.