Love & Sex

Rrëfehet vajza:“Si bëra seks treshe me shoqen e ngushtë dhe burrin e saj.”

Ishim një djalë dhe dy vajza. Ata sapo ishin martuar dhe ishin miqtë e mi të ngushtë. Kishim folur më herët për seksin tresh por vetëm aq.

Atë natë që ndodhi kishim dalë për të pirë alkool dhe nuk e di si përfunduam në dhomën e tyre të gjumit.

Unë dhe shoqja ime kishim veshur pizhama të gjata. Ai filloi të na puthte, bëri seks me mua më pas me të.

Isha e shqetësuar mos ajo do të mërzitej me mua. Pas pak fillova ti bëj seks oral shoqes ndërkohë që burri saj bënte seks me mua. Pasi mbaroi të nesërmen në mëngjes bëmë të tre sikur nuk kishte ndodhur asgjë. Lusia 28 vjec

Po udhëtoja e vetme nëpër Europë. Shkoj në Portugali prenotoj hostelin. Në hostel u miqësova me dy djem nga Australia, shumë të pashëm. Një mbrëmje vendosëm të dilnim për të pirë alkool.

Birrat në Lisbonë mund ti gjesh dhe me një euro, kështu që e merrni me mend se sat ë dehur ishim.

Deri në një farë pike situata ishte normale. Pastaj, të ulur në një bar tjetër, pasi kishim kaluar shumë nga baret e Lisbonës fillova ti puth, njëherë njërin e pastaj tjetrin. Pasi nuk po përmbaheshum dot më shkuam në hostel.

Hymë në banjën e vajzave dhe bëmë seks aty. Në fund banja ishte shkatërruar, kishim thyer lavamanin dhe kishte ujë gjithandej.

Kam bërë seks treshe me të ish të dashurin tim dhe shoqen e ngushtë. Ai kishte muaj që kërkonte të dilnim përsëri.

Një ditë isha në shtëpi me shoqen time, u pamë në sy e thamë ta ftojmë. Në fund kemi bërë seks të tre bashkë në shtratin tim.

Ai ishte shumë i eksituar. Tallesha me të, gjithsesi nuk arrija ti shihja kur ata të dy bënin seks bashkë. Jam penduar shumë që e bëra.