Show Biz

Ronela Hajati tani është dobësuar shumë, po shkëlqen me rroba banjo

Ajo është një këngëtare që cilësohet për format e saj përfekte.

Ronela Hajati ka qëndruar në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga ku i ka publikuar disa imazhe për fansat e saj.

Këngëtarja është shfaqur në një nga plazhet e atjeshme, e veshur me kostum larjeje dhe ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Në këtë formë ajo i është kundërpërgjigjur të gjithë atyre që e patën akuzuar atë kohë me parë për peshë të tepruar.

Tani trupi i Ronela Hajatit duket në super formë. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483