SPORT

“Ronaldo? Tashmë kemi një 7 tjetër…”

Cristiano Ronaldo i takon të kaluarës.

Lucas Vasquez është pyetur sërish për largimin e Cristiano Ronaldos, që pasoi me rezultate negative të Los Blancos.

Sido që të jetë, CR7 i takon të kaluarës dhe siç ka thënë Vazquez, Reali tani ka një 7-sh tjetër, ai është Eden Hazard.

“Ajo çka ndryshon është se tani kemi një numër 7 tjetër. Cristiano ka qenë shumë i rëndësishëm për ne, por jemi të lumtur me skuadrën që kemi tani”, tha Vazquez.

“Duam të luftojmë dhe të fitojmë gjithçka”.

CR7 e veshi fanellën e Realit për nëntë sezone, ku fitoi mbi 15 trofe, shënoi 450 gola në 438 ndeshje dhe theu rekorde të shumta. /Gazeta Express/

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort